İzmir Endüstriyel Simbiyoz Moderasyon Eğitimi Gerçekleşti

İzmir Endüstriyel Simbiyoz Moderasyon Eğitimi Gerçekleşti

İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi kapsamında, endüstriyel simbiyoz alanında kilit paydaşlara yönelik eğitici eğitimlerinin devamı niteliğindeki Moderasyon Eğitimi 4 Temmuz 2022 tarihinde Wyndham Grand İzmir Özdilek Hotel’de düzenlendi.

Geliştirilen endüstriyel simbiyoz iş birliklerinin kurumsal ve sistematik olarak işlemesine katkıda bulunabilecek; sahada kolaylaştırıcı rolü üstlenerek İzmir’e özgü bir yönetim modelinin geliştirilmesi sürecinde rol oynayacak paydaşların katılımı ile gerçekleştirilen programda oluşturulan iş fırsatlarının geliştirilmesi, çalıştay moderasyonu ve çalıştay yönetimi konuları işlendi.

Moderasyon Eğitimi süresince bir sinerji çalıştayı sırasında kolaylaştırıcıların görevleri, masa ve zaman yönetimi, var olan bir kaynağın ve ihtiyaç duyulan bir kaynağın tespiti, kaynak eşleştirme için kullanılan formların doldurulması ve düzenlenmesi, olası sinerji eşleşmeleri gibi konular üzerinde duruldu.

Sinerji çalıştayı sırasında uygulanması gereken görev dağılımından, formların nasıl doldurulacağı ile kaynakların endüstriyel simbiyoz yazılımına nasıl kaydedilmesi gerektiğine kadar tüm ayrıntılar detayları ile ele alındı. Kolaylaştırıcıların endüstriyel simbiyoz yazılım programına erişim ve veri girişi sağladığı ve kolaylaştırıcılara pratik imkânı veren interaktif bir çalıştay simülasyonu gerçekleştirildi.

Moderasyon Eğitimine İzmir Endüstriyel Simbiyoz Eğitici Eğitimlerinin ilkine katılım sağlayan ve İzmir’de faaliyet gösteren OSB’ler, EBSO, İZTO, İTB, EİB, ÇMO ve İZSU’dan yetkililer katıldı.

This site is registered on wpml.org as a development site.