İzmir Endüstriyel Simbiyoz Eğitici Eğitimlerinin İkincisi Gerçekleşti

 

İzmir Endüstriyel Simbiyoz Eğitici Eğitimlerinin İkincisi Gerçekleşti

 

İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi kapsamında endüstriyel simbiyoz alanında geliştirilen iş birliklerinin kurumsal ve sistematik olarak işlemesine katkıda bulunabilecek; sahada kolaylaştırıcı rolü üstlenerek İzmir’e özgü bir yönetim modelinin geliştirilmesi sürecinde önemli rol oynayacak kilit kişilerin eğitimi amacıyla Eğitici Eğitimleri düzenlendi.

İlki 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde düzenlenen Eğitici Eğitimlerinin ikincisi 16 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşti. Eğitime İzmir bölgesinde yer alan serbest bölge ve OSB temsilciliklerinden, Odalar ve Borsalardan, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinden katılım sağlandı. İzmir Endüstriyel Simbiyoz Eğitici Eğitimlerine toplamda 15 kişi katılım sağladı.  

İzmir Endüstriyel Simbiyoz Eğitici Eğitimleri, İzmir’e özgü endüstriyel simbiyoz programının oluşturulmasında ve geliştirilmesinde, programa katkı sağlayacak uygulayıcıların ve kolaylaştırıcıların ihtiyaç duyduğu bilgileri temin etmek ve bu süreçte kullanılması hedeflenen programı temel hatları ile tanıtmak üzere düzenlendi. Endüstriyel simbiyoz konusunda ulusal ve uluslararası düzenlemelere, örnek uygulamalara yer verilen Eğitici Eğitimlerinde, programa dair teorik ve uygulama bilgileri sunuldu.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.