İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi Birinci Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleşti

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğinde yürütülen İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi Birinci Yönlendirme Komitesi Toplantısı 30 Aralık 2021 tarihinde çevirim içi olarak gerçekleşti.

Birinci Yönlendirme Komitesi Toplantısı’na İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye, Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) Dışişleri Bakanlığı’ndan katılım sağlandı. Toplantıya komite üyeleri ve proje ekibi ile toplamda 17 kişi katılım sağladı.

Yönlendirme Komitesi Toplantısı, İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mehmet Yavuz ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye Programlardan Sorumlu Temsilci Yardımcısı Seher Alacacı Arıner’in açılış konuşmaları ile başladı.

Açılış konuşmasının ardından İzmir Bölgesinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi, Proje Yöneticisi Dr. Ahmet Türküm, proje bileşenleri ve faaliyetleri hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Dr. Türküm, sunumunda Nisan 2021’den bu yana yürütülen faaliyetlerin durumu hakkında komite üyelerine bilgi verdi.

Sunum sırasında ve sonrasında komite üyelerinin soruları, proje ekibi tarafından cevaplandı.

This site is registered on wpml.org as a development site.